Geometria kół – Krosno

Geometria kół – Krosno

Stacja Kontroli Pojazdów Panmar zaprasza na badania geometrii kół w mieście Krosno. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem umożliwiającym wykonanie pomiarów geometrii oraz właściwego ustawienia zbieżności kół.

Pomiar geometrii kół

O prawidłowej geometrii kół powinni pamiętać wszyscy kierowcy. Nie tylko poprawia ona komfort, ale także bezpieczeństwo jazdy. Prawidłowa geometria kół zmniejsza również zużycie paliwa przez uzyskanie niższych oporów toczenia, a przez to przedłuża żywotność opon samochodowych.

Zalecamy wykonanie badania geometrii kół:

– po założeniu nowego kompletu opon
– po sezonowej wymianie opon
– po kolizji, wypadku
– po naprawach układu kierowniczego, zawieszenia
– przy nierównomiernym zużyciu bieżnika opon
– przy ściąganiu pojazdu na boki podczas jazdy
– przy pogorszonym komforcie prowadzenia

 

Zakres usług

Profesjonalna diagnostyka geometrii kół w naszej stacji pozwala na wykrycie nieprawidłowości dla osi przedniej oraz tylnej pojazdu i dla kąta pochylenia kół. Na podstawie przeprowadzonego badania wykonujemy zbieżność kół – ustawiamy je w optymalnej pozycji, aby uzyskać maksymalny komfort i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu.

Fachowa obsługa

Nasza stacja prowadzi profesjonalne i kompleksowe badania i przeglądy w Krośnie. Posiadamy zespół doświadczonych, wykwalifikowanych serwisantów, którzy gwarantują najwyższa jakość oferowanych przez nas usług. Nasi pracownicy są zawsze gotowi do pomocy.

Stacja Kontroli Pojazdów Panmar – geometria kół – Krosno – zachęcamy do wybrania naszej oferty!

X